کلینیک ماه زر

درباره کلینیک ماه زر

کلینیک زیبایی ماه زر با مدیریت دکتر میثم ضرغامی و در غرب تهران با همراهی پزشکان مجرب در زمینه خدمات زیبایی فعالیت می‌کند. در این کلینیک تمامی مراحل درمان شما با ارائه بهترین مشاوره‌های لازم از سوی مشاورین کلینیک ارائه خواهد شد. پس از دریافت خدمات نیز مشاورین ما در تمامی مراحل مراقبت بعد از خدمت همراه شما خواهند بود.

کلینیک زیبایی ماه زر 🌙 واقع در تهران، شهرک غرب تهران، با سابقه چندین ساله در زمینه ارائه خدمات درمانی و زیبایی پوست و مو رزومه موفقی را برای مراجعه کنندگان خود ارائه کرده است.

دکتر میثم ضرغامی با بیش از ۲۰ سال سابقه کاری در زمینه زیبایی مدیریت کلینیک پوست، مو و زیبایی ماه زر، را بر عهده دارد.

درباره دکتر میثم ضرغامی

دکتر میثم ضرغامی، به عنوان مدیر بالینی شرکت Magestic Crown of Beauty (ltd) در انگلستان و همچنین مدیر بالینی ” کلینیک پوست، مو و لیزر ماه زر ” در ایران، یک پزشک با تجربه و متخصص در حوزه جوانسازی و زیبایی غیرجراحی محسوب می‌شود.

با گذشت بیش از ۱۰ سال از فعالیت مستمر خود در زمینه خدمات زیبایی، بیش از هزاران درمان موفق انجام داده است.

از زمان تأسیس آکادمی آموزشی دکتر ضرغامی، به عنوان پزشک اصلی آموزش در تکنیک‌های تزریق چربی، کاشت مو و ابرو، و همچنین تزریقات پیشرفته فیلر و بوتاکس، و همچنین آخرین روش‌های از بین بردن جای جوش و اسکار و پاکسازی تاتو با لیزر اربیوم به پزشکان همکار فعالیت کرده است.

دکتر میثم ضرغامی، فارغ‌التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و عضو انجمن پزشکان زیبایی بریتانیا است. او به صورت منظم در کنفرانس‌های بین‌المللی شرکت نموده و کلاس‌های آموزشی در زمینه تزریق چربی، کاشت مو و ابرو، و همچنین تزریقات پیشرفته فیلر و بوتاکس، و همچنین جدیدترین روش‌های از بین بردن جای جوش و اسکار و پاکسازی تاتو با لیزر اربیوم برگزار نموده است.

مدرک فیلر دکتر میثم ضرغامی
مدرک بوتاکس دکتر ضرغامی
مدرک تزریق چربی دکتر میثم ضرغامی

کتاب‌های دکتر میثم ضرغامی